Search

Draudzība, cieņa, uzticība...Šis stāsts būs par mums. Par draudzību, cieņu, uzticību... Katra fotosesija man ir īpaša, pārdomāta un ar dziļu domu priekš manis pašas. Tas nav spotāns lēmums, kurš iešāvies pēkšni manās domās... Kāpēc man ar to dalīties? Arī šis ir ilgi domāts un izdomāts. Jau sākotnēji zināju, ka ar katru līgavu vēlos rast draudzīgas un es pat teiktu tuvas attiecības, lai ikviena jūtas nevis kā kliente, bet gan kā mana tuva draudzene. Tāpēc, katrā savā nelielajā bloga sadaļā atklāšu ko jaunu par sevi un saviem līdzcilvēkiem, kuri piedalās manos projektos.


DRAUDZĪBA.

Šajā fotosesijā ar mani un manām idejām kopā bija mana draudzene Kristīne Brante. Kristīne ir pieredzējusi modele, kura man spēja paradīt fotosesiju cītā ampluā un sajūtu līmenī, ko vēl neizjutu līdz šim.

Neliela atkāpe par mūsu draudzību, tā ir pavisam nesena un radusies biroja telpu atmosfērā. Mēs viena otru manuprāt esam redzējušas dažādos dzīves "karuseļos", ka mūsu iepazīšanos no kolēģēm līdz draudzenēm pārvērtās viesuļa ātrumā. Patiess draugs ir tāds, kas redz tavās acīs bailes, bet notic tev un taviem sapniem. Tieši viņa bija tā, kura man teica: " Linda, ej un dari!" ... Jā, tas mani pamudināja, jā, tas mani ir novedis līdz BOHO WEDDING COUTURE. Paldies Tev par to, vai viņa nav lieliska?CIEŅA UN UZTICĪBA, te tā ir mijiedarbība.

Fotosesijā viņa nezināja ne kleitas, ne vietu, kur mēs dosimies. Te viņa varu teikt pilnībā ļāvās man un manai domai.

Jau kuro reizi pierādās, tas, ka īsto cilvēku izvēle atspoguļojas manās bildēs. Vai redziet cik viņa ir mierpilna? Vai miers nav skaists? Šī vide ir par viņu, par viņas dabu, par viņas sajūtām. Tas viss bija tik viegli, mierīgi un nepiespiesti.

Un arī es zināju, ka līdzās viņai spēšu fotosesijā piedalīties arī es, jutos droša. Katra fotosesija man ir kā pārvarēt Himalajus, tas nav tā "selfiju" vienatnē uzņemt, te jāstrādā ar visām savām maņām. Lai runā bildes par paveikto!PALDIES LIELS manai otrai draudzenei, kura vienmēr ir aizkadrā- Santai Muceniecei (Apšeniecei). Te viņa dara brīnumus, tas stils, kā viņa darbojas ir profesionāls, viegls. Varu tiešam viņu ieteikt visiem, jo viņa ar savu draudzīgumu, mieru un jauko dabu atradīs ar visiem kopīgu valodu, sadarbojamies jau vairākus gadus.

Šajā projektā arī piedalījās mana matu feja. Meitenes, esmu saņēmusi ĻOTI daudz ziņas, kam es uzticu savus matus, tad nu visas pierakstām- Liāna Vasiļjeva. Labākas speciālistes par viņu NAV! Ne tikai kleitas ir sievietes lielākais sabiedrotais, bet arī skaisti, kopti mati.

Par mūsu sejiņām parūpējās- Sandra Rudzīte ... Par Sandru ir līdzīgs stāsts, kā par mani. Pirms neilga laika ir uzsākusi sekot saviem sapņiem un no biroja vides pāriet uz ko sievišķīgu- makeup. Te varu teikt, tiešām dariet to, ko mīliet!


Paldies visiem, kas izlasīja līdz galam. Priecāšos par atgriezenisko saiti no Jums! :)

Linda


319 views0 comments